Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Podczas wakacji dzieci w Książenicach się nie nudzą- są zajęcia dodatkowe, kolonie i półkolonie. Szczegóły poniżej.

Kwadrat - szkółka matematyczna zaprasza w tym roku dzieci na półkolonie z fotografią. Będzie trochę teorii ale przede wszystkim ćwiczenia, a na koniec wernisaż. Oprócz tego w programie: wodne zabawy (park wodny lub plaża), zajęcia plastyczne, logiczne oraz wycieczka. Szczegóły i zapisy na stronie : centrumKWADRAT.pl w zakładce "Półkolonie letnie" lub bezpośrednio (link do formularza): https://forms.gle/T1XQ81chEjM1n7b9A  .

Wake and Skate Park organizuje półkolonie od wielu lat. W tym sezonie szykuje jeszcze więcej zabawy, atrakcji, przygód i nauki! Wyjątkowe miejsce, kadra, energia i doświadczenie, sprawią, że będą to udane wakacje! Kameralne, rodzinne grupy i indywidualne podejście do uczestnika pozwalają czerpać frajdę z każdego dnia pobytu w Agroturystyce. Więcej informacji i propozycji na lato 2020 znajdziecie na profilu fb organizatora lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

Domowa Świetlica zaprasza na Wakacje z Minecraft. W programie warsztaty Minecraft 3 dni w tygodniu po 1,5 godziny. W pozostałe dni zajęcia kreatywne i wycieczki takie jak: zawody sportowe, spacery po lesie, wycieczki na plac zabaw na Paprociowej Polanie w Opypach, wyprawa do wiejskiej zagrody ze zwierzętami, tworzenie gier planszowych, warsztaty rzeźbiarskie, malowanie rękami, animacje taneczne i wiele innych atrakcji. Dodatkowe informacje: 509 566 721. Zapisy: https://forms.gle/DzWYUjDdPXJpQFLq7 .

Centrum Edukacyjne Planeta Rozwoju zaprasza dzieci na dwa rodzaje półkolonii “Wielkie Podróże i Wynalazki” oraz “Laboratorium Kreatywności”. Pierwsze z nich to zabawa za pomocą robotyki, programowania, dronów, ozobotów, robotów DASH, a także wielu eksperymentów. Natomiast drugie wymienione zajęcia to m.in. warsztaty kulinarne, ozoboty, zajęcia kreatywne i mnóstwo świetnej zabawy. Szczegóły i zapisy: 884 998 854 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

Lato w Książenicach zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz zajęcia dla swojego dziecka i zapisz je jeszcze dziś!

Centrum Edukacji Planeta Rozwoju zaprasza dzieci na półkolonie letnie. "SZKOŁA PRZETRWANIA NA PLANECIE ROZWOJU" to m.in. mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, a także programowanie w świecie Minecraft.

Ponadto w programie:
- strzelanie z łuku;
- gra typu escape room;
- szukanie skarbu;
- gry i zabawy terenowe;
- całodniowa wycieczka.

Szczegóły pod numerem telefonu 884 998 854.

Domowa Świetlica zaprasza na Wakacje z Minecraft w okresie od 6 lipca do 28 sierpnia 2020 r. W programie warsztaty Minecraft 3 dni w tygodniu po 1,5 godziny,  w pozostałe dni zajęcia kreatywne i wycieczki.

Plan na pierwszy tydzień to: Rajska Wyspa!
Przeżyjmy razem niezapomnianą przygodę w otoczeniu egzotycznej roślinności, zwierząt i zagadek! Podczas Wakacji na Minecraftowej Rajskiej Wyspie spędzimy czas przy ognisku, pod palmami, zbudujemy własny kurort, poznamy niezwykłą, pełną zawiłości historię pewnego naukowca... Dowiemy się również jak wypoczywać w sposób wartościowy i bezpieczny.


Plan na drugi tydzień: Dookoła Świata!
Na zajęciach czeka nas  Minecraftowa podróż pełna zabawy i nauki. Podczas wycieczek w odległe rejony świata zapoznamy się z różnymi kulturami, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na temat ich historii, będziemy rozwiązywać liczne zagadki. Nie zabraknie też wspólnej gry na Minecraftowym serwerze i zadań grupowych. To będzie prawdziwa podróż życia!

Ponadto w programie warsztaty kreatywne i aktywność ruchowa na świeżym powietrzu:
- Zawody sportowe;
- Spacery po lesie;
- Wycieczki na plac zabaw na Paprociowej Polanie w Opypach;
- Wyprawa do wiejskiej zagrody ze zwierzętami;
- Pokój Zagadek;
- Tworzenie gier planszowych;
- Prace plastyczne - warsztaty rzeźbiarskie;
- Malowanie rękami - "namaluj swój nastrój, wspomnienie, marzenie";
- Tworzenie brył przestrzennych z papieru technicznego - modeli ; 
- Warsztaty muzyczne - tworzenie melodii, zabawy muzyką;
- Animacje taneczne;
- Zabawy ruchowe, przeciąganie liny;
- Gry planszowe, kalambury, quizy, skojarzenia.

Opieka w godzinach 8.00 – 17.00.
Dla indywidualnych klientów możliwość wydłużenia czasu opieki.

Turnusy tygodniowe są organizowane, gdy zbierze się odpowiednia grupa uczestników.

Cena zawiera opiekę wykwalifikowanej kadry, opłatę za wszystkie zajęcia, dwudaniowy obiad, herbatę, soki i wodę.

Cena 520 zł przy zapisie w maju 2020 r. za 5 dni.
Cena 550 zł przy zapisie w czerwcu 2020 r. za 5 dni.
Cena 580 zł przy zapisie w lipcu 2020 r. za 5 dni.

Cena za pojedynczy dzień wynosi 120 zł.

Zapisując dwoje dzieci - rodzeństwo Rabat - 5 %.
Zaliczka 200 zł - płatna do 29 maja 2020 r.

Wpłatę zaliczki należy dokonać na numer konta:
42 1020 5558 0000 8502 3238 2012

• KIEDY? 6 lipca - 28 sierpnia w godzinach 8:00 - 17:00
• GDZIE? Domowa Świetlica w Książenicach, Al. Marylskiego 96 lok. 3
• DLA KOGO? dzieci w wieku 6-12 lat
• LICZBA UCZESTNIKÓW: maksymalnie 15
• ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ:
https://forms.gle/DzWYUjDdPXJpQFLq7
• DODATKOWE INFORMACJE: 509 566 721

BamBamki zapraszają na zajęcia gordonowskie on-line! Nie trzeba wychodzić z domu, aby dzieci skorzystały z wartościowych zajęć umuzykalniających na żywo. Organizatorzy zapraszają w każdy wtorek i piątek o 9.30 przez transmisję na kanale YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCWk90sZj-u5kH2JKFo24Xjg.

Zajęcia gordonowskie wpływają bardzo korzystnie na rozwój dziecka. Budują zdolności językowe, zachęcają do kreatywności, uczą współpracy w grupie, wzmacniają poczucie własnej wartości, budują umiejętność słuchania i rozumienia, relaksują i redukują stres, rozwijają zdolności matematyczne!

Na domowe BamBamki można przygotować (szczególnie dla starszych niemowląt i dzieci) apaszki, piłeczki, woreczki lub coś, co może je zastąpić, piórka, bańki mydlane oraz  pomoce, jakie uznacie Państwo za przydatne... Jednak pamiętajcie, że to WASZA BLISKOŚĆ, śpiew, ruch i zaangażowanie oraz kreatywność są najistotniejsze w zajęciach gordonowskich.

BamBamki online trwają 35 minut.
PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!
Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


źródło: https://www.facebook.com/events/237980600577880/

Domowa Świetlica zaprasza dzieci w wieku 10-12 lat na kurs online pt. "Ucz się jak Einstein".

Warsztaty odbywają się w środy w godzinach 10:00-11:30. A na uczestników kursu czeka:
- nauka szybkiego zapamiętywania,
- wiedza jak funkcjonuje umysł i jak to wykorzystać w praktyce,
- ćwiczenia na koncentrację,
- praktyczne wskazówki jak zadbać o idealne środowisko do nauki.

Więcej informacji pod numerem telefonu 509 566 721 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..