Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Fundacja Miasto-Ogród Książenice ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na III edycję Pikniku Ekologicznego, która odbędzie się 25 maja w Książenicach, w godzinach 10.00-16.00. W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Elektroodpady - dobre rady". Podczas pikniku będzie czekało na Państwa moc atrakcji. Jak co roku będzie możliwość wymiany baterii i elektroodpadów na sadzonki roślin.
Konkurs "Ze starego coś nowego"
W związku z tematem pikniku został zorganizowany konkurs "Ze starego coś nowego".  Aby wziąć w nim udział należy skonstruować coś z niczego - tchnąć nowe życie w coś co na pierwszy rzut oka wydaje się śmieciem - czyli wykonać z surowców wtórnych nowy, użyteczny lub estetyczny przedmiot. W konkursie można wygrać wspaniałe nagrody - w tym tablet Samsung Galaxy oraz karty podarunkowe do IKEI.
Szczegóły Konkursu znajdują się na stronie wydarzenia.
 
Wystawcy
Fundacja zaprasza osoby, które chciałyby stworzyć swoje stoisko podczas Pikniku Ekologicznego w Książenicach (25 maja) - w szczególności osoby, które zajmują się rękodziełem, produktami ekologicznymi, roślinami ogrodowymi. Za utworzenie stoiska odpowiada wystawca, udział w pikniku jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się poprzez wypełnienie zgłoszenia udziału w pikniku i akceptację regulaminu pikniku, które można otrzymać wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17.05.2013r.

Zostań sponsorem Pikniku!
Fundacja zaprasza wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć organizację pikniku. Przygotowane zostały propozycję atrakcyjnych pakietów sponsorskich, dzięki którym każdy kto wesprze imprezę zostanie wyróżniony. Więcej informacji - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W imieniu organizatorów zapraszamy na stronę www.piknikksiazenice.pl oraz facebook.com/Piknikksiazenice