Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Pomimo tego, że Piknik się nie odbył, wszyscy którzy chcieliby wziąć udział w zapowiedzianych konkursach wciąż mają do tego okazję:


ZIELONO NAM
Firmy PLANTPOL i KWAZAR są fundatorami  zestawu nagród ( roślinki + akcesoria ogrodnicze). Konkurs polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki z użyciem nazw produktów obu firm.
Rymowankę należy podpisać : imię, nazwisko, kontakt  i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nagrody zostaną wylosowane  i wręczone w siedzibie Fundacji Miasto Ogród Książenice przy Al. Marylskiego 7 .
Na Wasze prace czekamy do wtorku 28 maja, do godz 15.00
Nagrody, 10 zestawów ufundowanych przez obie firmy, można odbierać w siedzibie fundacji we środę w godz 10.00- 18.00


GRAMY Z GRANĄ…PALUSZKOWO!.....ROSLINKOWO!
Firmy GRANNA i UNICORO ufundowały 10 zestawów nagród w skład których wchodzą: gra planszowa i zestaw „paluszków bez E”. Oczywiście do każdego zestawu PLANTPOL dokłada roślinkę.
Zadanie konkursowe polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki  z użyciem nazw produktów wymienionych firm.  Rymowankę należy podpisać : imię, nazwisko, kontakt  i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nagrody zostaną wylosowane  i wręczone w siedzibie Fundacji Miasto Ogród Książenice przy Al. Marylskiego 7 .
 Czyli gramy rodzinnie w planszówki, chrupiemy paluszki i jeszcze piękne kwiaty wokół……….
Na Wasze prace czekamy do wtorku 28 maja, do godz 15.00
Nagrody, 10 zestawów ufundowanych przez  firmy: GRANNA, UNICORO ,PLANTPOL można odbierać w siedzibie fundacji we środę w godz 10.00- 18.00
 
WIEMY CO JEMY!
    Od firmy „SWOJA MĄKA” otrzymaliśmy kosz produktów, który czeka na popiknikowych konkursowiczów. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki  z użyciem nazw produktów  tej  firmy.  Rymowankę należy podpisać : imię, nazwisko, kontakt  i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nagroda  zostanie  wylosowana  i wręczona  w siedzibie Fundacji Miasto Ogród Książenice przy Al. Marylskiego 7 .
 Na Wasze prace czekamy do wtorku 28 maja, do godz 15.00
 Nagrodę, zestaw produktów  ufundowanych przez  firmę „SWOJA MĄKA” można odbierać w siedzibie fundacji we środę w godz 10.00- 18.00
Do zdrowej i pysznej nagrody oczywiście przyłączają  się roślinki z PLANTPOLA

ZRĘCZNE RĘCE I …CIUT WIĘCEJ
Mimo deszczu otrzymaliśmy jeden portret Ciotki Utylki, więc ……..konkurs trwa nadal.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ekologicznego portretu Ciotki Utylki.
Należy wykonać portret, w dowolnej technice, w formacie A3 . Mogą to być prace tworzone wspólnie, rodzinnie,  kolażowe- z użyciem dowolnych materiałów , również „ z ekologicznego odzysku”.
Na prace czekamy do wtorku 28 maja  do godz 15.00. Można je składać w  siedzibie Fundacji  przy al. Marylskiego 7. W razie pytań prosimy o kontakt z p. Jolą Szczygielską 602 572 180.
 Nagrodę można odebrać  w siedzibie fundacji we środę w godz 10.00- 18.00
Jest nią pastela Pani Ewy Strzyżewskiej , oraz roślinki z PLANTPOLA oczywiście.