Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Radny Stanisław Kolasa wystosował 10.07 2012 pismo do Prezesa Zakładów Wodociągów i Kanalizacji w sprawie wykonania kanalizacji na etapie II i III Osiedla Książenice. Ustalenia w tej sprawie były dokonywane podczas zeszłorocznego spotkania przedstawiciela ZWiK z mieszkańcami. Po spotkaniu Radny przygotował i złożył wszystkie konieczne dokumenty. W odpowiedzi na pismo Prezes ZWiK, Robert Lewandowski, poinformował, że projektowanie i budowa kanalizacji na Osiedlu Książenice przewidziane jest na lata 2013-2015. Obecnie prowadzone są rozmowy mające na celu ustalenie podziału prac, a ostateczna decyzja o terminie realizacji inwestycji zostanie podjęta po zakończeniu przez firmę GRONTMIJ prac nad wytyczeniem granic aglomeracji.

 

Stanisław Kolasa                                                                                                                                                                                                                            Książenice dnia 2012.07.10
Radny Rady Miejskiej
w  Grodzisku Maz.
Al. Spacerowa 42 B
05-825 Książenice

 


                                                                        Pan Robert Lewandowski
                                                                        Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
                                                                        ul. Cegielniana 4
                                                                        05-825 Grodzisk Maz.

Dotyczy: budowy kanalizacji na terenie Osiedla Książenice.
W imieniu mieszkańców Osiedla Książenice zamieszkujących przy ul. Al. Marylskiego (etap II) i ulicach Wiolinowej oraz Muzycznej ( etap III ) zwracam się  ponownie z prośbą o określenie  terminu wykonania kanalizacji i przyłączenia domów.
Pragnę przypomnieć, że w dniu 26.04.2011 r., czyli ponad rok temu odbyło się zebranie mieszkańców z Panem na temat tej inwestycji. W dniu 22.08.2011r. złożyłem wymagane dokumenty  tj. listę mieszkańców Osiedla Książenice oraz mapę terenu, na którym istnieje zapotrzebowanie na kanalizację. Do chwili obecnej nie zostały poczynione żadne kroki w sprawie budowy kanalizacji, mieszkańcy nie otrzymali nawet odpowiedzi na pismo ww. wymienionej sprawie.
Proszę zatem ponownie o ujęcie inwestycji w planach budowy kanalizacji w gminie Grodzisk Mazowiecki.
Proszę również o udzielenie mieszkańcom odpowiedzi w terminie przewidzianym urzędowo.


                                                                                                      Z poważaniem
                                                                                                     Stanisław Kolasa