Maj 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Weekend 19-20 stycznia zapowiada się pełen sportowych emocji. W Strefie Ruchu Książenice zaplanowane są w tym czasie, aż trzy widowiskowe turnieje. W sobotę odbędzie się Strefa4Squash, czyli coś dla miłośników squasha. W klatkach zmierzą się zarówno amatorzy tej gry, jak i zaawansowani gracze kategorii B. Jest o co powalczyć, gdyż organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody dla zwycięzców, a zaawansowani gracze mają szanse zwiększyć swoją liczbę punktów w rankingu ogólnopolskim.
W tym samym dniu na strefowej siłowni siódme poty będą wyciskać zawodnicy CrosStrefy. Do pokonania na czas będą mieli wiele crossowych wyzwań, które wymagają ogólnej sprawności fizycznej, wytrzymałości, siły i walecznego charakteru. Zawody wyłonią najlepszych, wśród kobiet i mężczyzn, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody w tym m. in. suplementy diety wspierające ich dalszy rozwój fizyczny.
Kolejnym wydarzeniem w Strefie Ruchu w tych dniach będzie niedzielny (20 stycznia) turniej badmintona. BadStrefa by Budokrusz to jedno z większych, tak profesjonalnych, wydarzeń badmintonowych w okolicy. Turniejowi wysoką rangę dodaje główny partner, firma Budokrusz, która wspiera te zawody pod hasłem „Budujemy Lokalny Sport”. Zawodnicy zmierzą się na 7 boiskach, w kilku kategoriach i powalczą o prestiżowe zwycięstwo, atrakcyjne nagrody, a także o punkty do rankingu Polskich Amatorów Badmintona.
Przez te dwa dni na uczestników i kibiców czekać będzie poczęstunek, degustacje i inne atrakcje. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas w sportowej atmosferze do wzięcia udziału w rozgrywkach i dopingowaniu zawodników podczas tego weekendu w Strefie Ruchu Książenice!

Więcej informacji na stronie www.strefaruchuksiazenice.pl w zakładce „Turnieje” oraz na fanpage facebook.com/StrefaRuchuKsiazenice

Poniżej znajduje się harmonogram najbliższych wydarzeń organizowanych w Strefie Ruchu Książenice.