Styczeń 2022
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Podczas wakacji dzieci w Książenicach się nie nudzą- są zajęcia dodatkowe, kolonie i półkolonie. Szczegóły poniżej.

Kwadrat - szkółka matematyczna zaprasza w tym roku dzieci na półkolonie z fotografią. Będzie trochę teorii ale przede wszystkim ćwiczenia, a na koniec wernisaż. Oprócz tego w programie: wodne zabawy (park wodny lub plaża), zajęcia plastyczne, logiczne oraz wycieczka. Szczegóły i zapisy na stronie : centrumKWADRAT.pl w zakładce "Półkolonie letnie" lub bezpośrednio (link do formularza): https://forms.gle/T1XQ81chEjM1n7b9A  .

Wake and Skate Park organizuje półkolonie od wielu lat. W tym sezonie szykuje jeszcze więcej zabawy, atrakcji, przygód i nauki! Wyjątkowe miejsce, kadra, energia i doświadczenie, sprawią, że będą to udane wakacje! Kameralne, rodzinne grupy i indywidualne podejście do uczestnika pozwalają czerpać frajdę z każdego dnia pobytu w Agroturystyce. Więcej informacji i propozycji na lato 2020 znajdziecie na profilu fb organizatora lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

Domowa Świetlica zaprasza na Wakacje z Minecraft. W programie warsztaty Minecraft 3 dni w tygodniu po 1,5 godziny. W pozostałe dni zajęcia kreatywne i wycieczki takie jak: zawody sportowe, spacery po lesie, wycieczki na plac zabaw na Paprociowej Polanie w Opypach, wyprawa do wiejskiej zagrody ze zwierzętami, tworzenie gier planszowych, warsztaty rzeźbiarskie, malowanie rękami, animacje taneczne i wiele innych atrakcji. Dodatkowe informacje: 509 566 721. Zapisy: https://forms.gle/DzWYUjDdPXJpQFLq7 .

Centrum Edukacyjne Planeta Rozwoju zaprasza dzieci na dwa rodzaje półkolonii “Wielkie Podróże i Wynalazki” oraz “Laboratorium Kreatywności”. Pierwsze z nich to zabawa za pomocą robotyki, programowania, dronów, ozobotów, robotów DASH, a także wielu eksperymentów. Natomiast drugie wymienione zajęcia to m.in. warsztaty kulinarne, ozoboty, zajęcia kreatywne i mnóstwo świetnej zabawy. Szczegóły i zapisy: 884 998 854 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

Lato w Książenicach zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz zajęcia dla swojego dziecka i zapisz je jeszcze dziś!