11 lutego o godzinie 19.00 w sali widowiskowej w  Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się spektakl „SIĘ KOCHAMY” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński.


Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
    Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.Szczegółowe informacje na www.siekochamy.com.pl i na www.aleteatr.com.pl

11 lutego, godz.19:00
Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim
Ul. Spółdzielcza 9, Tel.: 22 734 79 44
Cena biletu: 70zł i 80zł
Bilety grupowe: 22 498 21 10