Listopad 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Weekend: 30 - 31 maja oraz 1 czerwca to ponownie wielkie święto fanów fantastyki i gier planszowych. W tym terminie planowana jest III edycja konwent BRWIKON, podczas którego jak zwykle przewidziano wiele atrakcji. Tegorocznym motywem przewodnim jest CYBERPUNK.

Wraz z przygotowaniami do trzeciej edycji wystartował z konkurs literacki o „Dębowe Pióro 2014”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową www.brwikon.pl i zapoznać się z regulaminem. Naprawdę warto!
Program jak poprzednio podzielony będzie na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się atrakcje nieuwzględnione w poszczególnych częściach, rozgrywające się w holu głównym lub jego okolicach. Będzie okazja do ponownego spotkania się z przyjaciółmi z Mazowieckiej Drużyny Wojów „Weles” oraz zapaleńcami układającymi Lego. Na Konwencie pojawią się również pasjonaci. Organizatorzy pracują nad wystawą, która dosłownie wbije Was w ziemię! 

Wielką atrakcją będą spotkania z pisarzami. Na razie możemy zdradzić, że swoją obecnością zaszczyci Konwent Andrzej Pilipiuk!
 
Tradycyjnie na sympatyków planszówek będzie czekał Games Room zaopatrzony po brzegi przez niezastąpionych: firmę Rebel oraz Stowarzyszenie Awangarda. Do czasu konwentu organizatorzy planują zakup kilkudziesięciu pozycji, które będą później służyły w Klubie Fantastyki. Wszak Brwinów stoi fantastyką przez cały rok.
Głodni i spragnieni będą mogli, jak zwykle zajrzeć do stołówki „Pod Rozbrykanym Kucykiem”. Dla znużonych przewidziany jest także nocleg na terenie konwentu.
Więcej informacji o konwencie na www.brwikon.pl oraz oficjalnym Facebooku! Już teraz możecie zgłaszać swoje punkty programu!