Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Podczas pikniku zapraszamy na 5 edycji konkursów, które poprowadzi Ciotka Utylka – wyjątkowa postać z Remondisu, która wie wszystko na temat elektrośmieci i tego jak się ich pozbywać. Nagrodami w konkursach będą prezenty od naszych wystawców -  biżuteria, zabawki, ekologiczne rarytasy a nawet kupon na porady architekta wnętrze i wiele innych. Część konkursów ogłaszamy już dziś :

1) KTO CHCE TO NIECHAJ SŁUCHA, KTO NIE CHCE NIECH NIE SŁUCHA
    JAK MIŁE SA DLA UCHA MORSKIE OPOWIEŚCI………..
Zapraszamy  wszystkie WILKI MORSKIE do wspólnej zabawy ! Ułóżcie 1 zwrotkę i refren szanty na melodię popularnych  „Morskich opowieści”.
Na Wasze teksty czekamy do piątku 24 maja do godz. 12.00. Przesyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zwycięzca otrzyma nagrodę ufundowaną przez Agencję Żeglarską Kubryk, oraz roślinkę firmy PLANTPOL Postaramy się również wspólnie zaśpiewać nową szantę  podczas pikniku
Finał konkursu planowany jest na godz. 10.20

Sponsorzy: Agencja żeglarska Kubryk www.kubryk.pl i PLANTPOL www.plantpol.pl


2) ZIELONO NAM
Firmy PLANTPOL i KWAZAR są fundatorami  zestawu nagród ( roślinki + akcesoria ogrodnicze)
Konkurs polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki z użyciem nazw produktów obu firm.
Rymowankę należy napisać  na kartce, podpisać ją: imię, nazwisko, kontakt i wrzucić je do  konkursowego kosza podczas pikniku. Nagrody zostaną wylosowane w czasie trwania  pikniku. Wręczymy je wspólnie z Ciotka Utylką i przedstawicielami obu firm.
Finał konkursu planowany jest na godz .11.50

Sponsorzy: PLANTPOL www.plantpol.pl i KWAZAR http://www.kwazar.com.pl/

3) GRAMY Z GRANĄ  - PALUSZKOWO!.....ROŚLINKOWO!
Firmy GRANNA i UNICORO ufundowały 10 zestawów nagród, w skład których wchodzą: gra planszowa i zestaw „paluszków bez E”. Oczywiście do każdego zestawu PLANTPOL dokłada roślinkę.
Zadanie konkursowe polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki  z użyciem nazw produktów wszystkich firm. (gry, roślinki, paluszki)
Czyli gramy rodzinnie w planszówki, chrupiemy paluszki i jeszcze piękne kwiaty wokół……….
Stop, proszę się nie rozleniwiać! Rymowankę należy napisać  na kartce, podpisać ją: imię, nazwisko, kontakt i wrzucić je do  konkursowego kosza podczas pikniku. Nagrody zostaną wylosowane  w czasie trwania  pikniku. Wręczymy je wspólnie z Ciotka Utylką i przedstawicielami firm.
Finał konkursu planowany jest na godz. 12.45
Sponsorzy: PLANTPOL www.plantpol.pl, Granna http://www.granna.pl/, UNICORO http://unicoro.pl/

4) WIEMY CO JEMY
    Na pikniku bawią się z nami wystawcy produkujący żywność tradycyjną i ekologiczną (wszyscy wymienieni w dziale żywność ekologiczna). Oni również zadeklarowali przekazanie swoich produktów na nagrody konkursowe.
Zadanie konkursowe polega na ułożeniu ekologicznej rymowanki związanej z produktami tych firm. Rymowankę należy napisać  na kartce, podpisać ją: imię, nazwisko, kontakt i wrzucić je do  konkursowego kosza podczas pikniku. Nagrody zostaną wylosowane  w czasie trwania  pikniku. Wręczymy je wspólnie z Ciotka Utylką. Nagrody będą przyznawane losowo- nie będą przypisane do konkretnej firmy. Jeśli więc Państwo ułożycie rymowankę promującą sery- nagrodą może być miodek… Ale przecież również  „PYSZOTKOWY. „
Finał konkursu planowany jest na godz.13.35


ZRĘCZNE RĘCE I …CIUT WIĘCEJ
Ponieważ podczas pikniku są z nami bardzo kreatywne osoby( znajdziecie je Państwo w działach rękodzieło, malarstwo i rzeźba), które także zadeklarowały przekazanie rzeczy własnoręcznie wykonanych  na nagrody piknikowe- zapraszamy do kolejnego konkursu.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ekologicznego portretu Ciotki Utylki. Należy wykonać portret, w dowolnej technice, w formacie A 3 . Mogą to być prace tworzone wspólnie, rodzinnie, kolażowe- z użyciem dowolnych materiałów , również „ z ekologicznego odzysku”.
Proszę zabrać portrety ze sobą złożyć je przed sceną i czekać na werdykt Ciotki Utylki.
Swoje portrety ocenia Ciotka Utylka osobiście i losuje nagrody.
A wśród nich: biżuteria,  zaproszenia na warsztaty, obrazki decoupage, ręcznie malowany wazon, naszyjnik z agatem………..
Finał konkursu planowany jest na godz.  14.30

DRODZY PIKNIKOWICZE!
Zapraszamy serdecznie do udziału we wszystkich atrakcjach piknikowych!
Nie zapominajcie jednak,  że to przede wszystkim, OKAZJA DO WSPÓLNEJ RODZINNEJ ZABAWY!!

Zbiórki: makulatury, elektroodpadów, skup złomu i wymiana na roślinki przeprowadzane są według pewnych zasad i trwają do wyczerpania zapasów.
W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa

  • 200 szukt ziół w doniczkach i 25 kg pysznych jabłuszek –wymiana za makulaturę
  • 100 sztuk roślinek firmy PLANTPOL- dołączonych do skupu złomu, kolejne 100 sztuk rozdamy w czasie konkursów
  • 700 sztuk roślin zielonych, krzewów i bylin-wymiana za elektroodpady

zapraszamy na www.piknikksiazenice.pl