Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

1)    PILATES
Informujemy, że  12 osób z naszego sąsiedztwa  rozpoczęło uczęszczanie na zajęcia Pilates do Akademii Ruchu przy Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.  Zdecydowałyśmy, że lepiej jest korzystać z sal i sprzętu, które są do tego właściwie przygotowane. Pierwsze zajęcia  odbyły się 05 marca, następne odbywać się będą w każdy poniedziałek  o godz. 20.15.
Koszt karnetu na cały miesiąc na 4 spotkania wynosi 56 zł, czyli 14 zł za jedno spotkanie.  Maksymalnie w jednej grupie może ćwiczyć 15 osób. Obecnie wszystkie  miejsca w dotychczas zorganizowanej grupie są już zajęte. Oczywiście możliwe jest zorganizowanie następnej grupy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informujemy także, że zaproszenie Sołtysa i Rady Sołeckiej do zgłaszania się na ćwiczenia Pilates jest niezależne od nas i jest to indywidualna sprawa mieszkańców, którzy chcą skorzystać z dofinansowania.  Pragniemy jednak wyrazić nasze pozytywne opinie o tych ćwiczeniach i zachęcamy wszystkich do zadbania o własną kondycję.

2)    NASTĘPNE SPOTKANIA KLUBU
•    17 marca br. o godzinie 17.00 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się spotkanie klubowe. Jest to dzień Św. Patryka, który bardzo sympatycznie obchodzony jest w wielu krajach.  Proponujemy, aby oczywiście jeżeli to możliwe, znalazły się zielone akcenty w naszych ubraniach. Porozmawiamy przy zielonym piwie o legendach i zwyczajach związanych ze Św. Patrykiem.  Chcielibyśmy także chwilę porozmawiać o planach klubu. W czasie spotkania dla zainteresowanych utworzony zostanie kącik tematyczny „IPhone i IPad dla niewtajemniczonych i nie tylko”.
•    21 kwietnia br. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, na którym nasza sąsiadka Joanna  z Al. E. Marylskiego opowie o swoich wyprawach w Himalaje i Andy oraz o przygotowaniach do następnej wyprawy w góry  Alaski. Jak zwykle  na zakończenie zapraszamy na wspólną pogawędkę przy kawie, herbacie i smakołykach.
•    W maju planujemy przyłączyć się do obchodzenia Dnia Ziemi w Książenicach przez mieszkańców naszej i okolicznych wsi. Na pewno będzie ciekawie, poinformujemy o tych planach, kiedy sprawy organizacyjne będą uzgodnione.

ZAPRASZAMY  NA NASZE SPOTKANIA  MIESZKAŃCÓW KSIĄŻENIC I OKOLICZNYCH WSI.
KLUB „PRZYSTANEK KSIĄŻENICE”