Kwiecień 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

 

Tuż obok Legia Training Center w Urszulinie ma powstać miasteczko "Champions Park". Projekt ten zakłada różnorodną ofertę mieszkaniową, edukacyjną i rekreacyjną, a także powstanie hotelu uznanej marki z zapleczem wellness. W kolejnej fazie zaplanowane jest także profesjonalne pole golfowe.

Wokół Legia Training Center władze klubu chcą zbudować zielone miasto. To ma być miasto na wzór tego, co dzieje się dzisiaj w Skandynawii, szczególnie w Danii. Zielone i przyjazne… Sonderborg jest miasteczkiem zero emisyjnym, w pełni zielonym. Są tam pasywne budynki i wdrożone bardzo dobre technologie. To samo chcemy zrobić w naszych projektach, w naszych inwestycjach. Wiele można się uczyć, dużo inspirować”- powiedział Tomasz Zahorski, prezes Legia Training Center na wczorajszym spotkaniu z królem Danii, Fryderykiem X.

Projekt został nominowany w finale prestiżowych nagród Retail & Leisure International Global Awards 2023 w kategorii „Future Projects”. Zakłada ofertę mieszkaniową, edukacyjną, rekreacyjną i sportową oraz wyjątkową kompozycję handlu i usług, przewiduje uznaną markę hotelową z zapleczem wellness, a dalszej części także pola golfowe. Będzie to zrównoważony, samowystarczalny, wielofunkcyjny obszar, położony w Urszulinie, tuż obok terenu Legia Training Center. Celem tego projektu jest stworzenie miejsca, gdzie każdy może stać się "mistrzem swojego życia". Będzie to miejsce dobrobytu, zdrowego stylu życia, inspiracji i ambicji, wartościowego designu, zrównoważonych rozwiązań i partnerstw z wiodącymi markami i partnerami, aby każdy mógł poczuć się jak mistrz - bez względu na wiek, zawód czy pasje.

Projekt będzie zrealizowany przez firmę Champions Developments. Jej wspólnikami są dwa luksemburskie podmioty Radwan Investments S.A. R.L. oraz GTI Investments S.A. R.L. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://legia.net/news/legia-bedzie-budowac-zielone-miasto-w-poblizu-ltc/93253