Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Teatr

W Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Spółdzielczej 9 gościnnie występują zespoły teatralne z całej Polski.

Serdecznie zapraszamy 14.04 (poniedziałek) o godz. 19.30 do Sali widowiskowej na spektakl zatytułowany "Cud medyczny w Wilkowyjach"!

W przedstawieniu pokazane zostaną opowieści nie publikowane jeszcze w serialu "Ranczo" m.in. zobaczymy jak wygląda sytuacja w przychodni prowadzonej przez Wezóła Przyjrzymy się lekarzowi pesymiście, którego wiara w medycynę znalazła się na poziomie zerowym z wyraźną tendencją spadkową.

Będziemy uczestniczyć w bardzo ekspresyjnych potyczkach słownych pomiędzy zrezygnowanym doktorem (Wojciech Wysocki) i jego żoną Dorotą (Beata Olga Kowalska) jak i zmierzymy się z nieoczekiwanymi żądaniami dwójki smakoszy mamrota – Tadeusza Hadziuka (Bogdan Kalus) i Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski).

Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i – z uśmiechem na twarzy przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia. 

Zapraszamy już dziś!

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44

Bilety w cenie 70 zł

11 lutego o godzinie 19.00 w sali widowiskowej w  Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się spektakl „SIĘ KOCHAMY” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński.


Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
    Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.Szczegółowe informacje na www.siekochamy.com.pl i na www.aleteatr.com.pl

11 lutego, godz.19:00
Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim
Ul. Spółdzielcza 9, Tel.: 22 734 79 44
Cena biletu: 70zł i 80zł
Bilety grupowe: 22 498 21 10W imieniu Stowarzyszenia T-Art serdecznie zapraszamy na spektakl pt.: Dom „Pod Aniołem”, który odbędzie się  28 października (niedziela) g. 18.00 w  Milanowskim Centrum Kultury-Teatr Letni,  przy ul. Kościelnej 3.
Występują: Elżbieta Januszewska, Ewa Utecht-Grzana, Iwona Gach,
Elżbieta Tryburcy-Kubacka, Zbigniew Kijewski, Jacek Łocz,
Wojciech Olejnik
Reżyseria: Iwona Dornarowicz
Dobór muzyki: Jacek Łocz
Scenografia: Magdalena Hollender
Oświetlenie: Grzegorz Pizoń

Po spektaklu warsztaty psychologiczne dla Widzów poprowadzi:
Janina Filcek

wstęp wolny

Agencja Artystyczna Diabeł zaprasza Państwa na spektakl Willy'ego Russel'a „Shirley Valentine”, w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej – autorki „Klimakterium... i już”. Spektakl odbędzie się dnia 14 maja o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły na : http://centrumkultury.eu/film/items/shirley-valentine

Centrum Kultury zaprasza  07.05.2012 o godz. 19.30 na monodram Doroty Stalińskiej p.t. Zgaga ... czyli tragiczne skutki poplątania jedzenia z miłością.

W siódmym miesiącu ciąży Rachel Samstat odkrywa, że jej mąż Mark kocha inną kobietę. Fakt, że rywalka "jest wysoka jak wieża, ma szyję jak żyrafa i nos jak trąbę słonia", jakoś jej nie pociesza. Czasami jednak pociesza ją gotowanie, gdyż Rachel zajmuje się pisaniem książek kucharskich. Pomiędzy próbami ratowania swego małżeństwa, bohaterka podaje niektóre ze swych ulubionych przepisów kulinarnych.
Jak to jest...
Zakochujemy się w kimś i kochamy w nim wszystko to, co nas różni. Potem pobieramy się i te różnice zaczynają doprowadzać nas do szału. W końcu pozostają tylko napady irytacji, po których następują przeprosiny, po których znowu następuje irytacja i znowu przeprosiny. A w końcu pozostaje tylko układ społeczny - jesteście parą małżeńską, bywacie razem, przyjmujecie razem, a w końcu rozchodzicie się i przysięgacie sobie, że nigdy więcej.

Producent: Dorota Stalińska
Autor: Dorota Stalińska (na motywach powieści Nory Ephron)
Scenografia i kostiumy : Dorota Stalińska
Reżyseria: Dorota Stalińska
Występuje: Dorota Stalińska

CENA BILETÓW
70 zł - rzędy do IX
60 zł - rzędy od X
Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9
22 734 79 44 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na przedstawienie teatralne „Maskarada”, które odbędzie się 29 marca o godz. 17.00.

Udział w przedstawieniu wezmą uczniowie z Integracyjnej Społecznej Szkoły Podstawowej.Dostępna będzie wystawa „Niepełnosprawni ze sprawnymi”- twórczość osób niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Spacerowej.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „PEŁNO SPRAW”, czyli „kiedy jedni potrzebują pomocy, a inni im pomagają” przez Fundację Człowiek-Człowiekowi „Homo – Homini”.

Wstęp wolny!

Agencja Artystyczna Diabeł i Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zapraszają na fenomenalny spektakl Elżbiety Jodłowskiej "Klimakterium... i już" w dniu 26 marca 2012 roku o godzinie 17.00 i 20.30.
Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.


Centrum Kultury w Grodziskiu Mazowieckim zaprasza 12.03.2012 o godz. 19.30 do sali widowiskowej na PIERWSZY W POLSCE PIŁKARSKI SPEKTAKL MUZYCZNY. Wystąpią:  Mateusz Damięcki / Lesław Żurek, Jacek Lenartowicz, Michał Piela,Maciej Makowski, Zbyszek Fil oraz Paulina Andrzejewska & Anna Janikowska
Fakt 1 - Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata, Fakt 2 – liczba jej fanów bije na głowę liczbę obywateli Chin. Fakt 3 – rozgrywki na poziomie międzynarodowym należą do najbardziej emocjonujących i wyczekiwanych wydarzeń naszego globu. W ciągu kilku tygodni całe narody jednoczą się i kibicują swoim reprezentacjom.  Ale czy wiemy o nich wszystko?

25 lutego (sobota) 2012 r. godz. 19.00 Nadarzyńsku Ośrodek Kultury zaprasza na monodram w wykonaniu Krzysztofa Grabowskiego "PATRYK K." na podstawie prozy Jerzego Pilcha
Wstęp wolny!!!

Centrum Kultury w Grodziski Mazowieckim zaprasza 23.02.2012 o godz.19.00 na spektakl "Zamknięty świat" czyli kombinacje na temat miłości, przyjaźni i zwariowanych relacji rodzinnych. Na scenie zobaczymy: Krystynę Sienkiewicz, Zofię Czerwińską, Edytę Olszówkę, Rafała Cieszyńskiego i  Dariusza Taraszkiewicza
CENA BILETÓW

  • 90 zł - rzędy do X
  • 80 zł - rzędy od XI

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9
22 734 79 44 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.